Bosch Rexroth
Budapeszt, Węgry

Architekci: Solinfo Group
Projektant: Fitout Zrt.
Projektant oświetlenia: László Csernus
Zdjęcia: dzięki uprzejmości Bosch Rexroth

Wkraczaj w świat innowacji w centrum Bosch Rexroth w Budapeszcie, gdzie technologia i edukacja łączą się, tworząc niezrównane dynamiczne doświadczenie. Zaprojektowane jako wszechstronny plac zabaw dla pionierów przemysłowych, to miejsce służy jako centrum wymiany wiedzy i twórczej inspiracji.

Pod przewodnictwem szanowanych architektów z Solinfo Group, opracowano wizjonerską koncepcję oświetlenia, harmonijnie łączącą formę i funkcję. Ich drobiazgowa dbałość o szczegóły przekształciła wnętrza w futurystyczne arcydzieło, chlubiące się elegancką, hi-tech estetyką, pobudzającą wyobraźnię.

Wyjątkowym elementem jest innowacyjny projekt oświetlenia korytarza, wykorzystujący efektowe oświetlenie, aby stworzyć hipnotyzującą atmosferę. Przechodzenie przez oświetlone bramy, wykonane z nowoczesnych profili LED, daje wrażenie przechodzenia przez bramę światła, przenosząc Cię w przyszłość.

Aby podkreślić optyczny efekt, zastosowano strategicznie reflektory typu spot track, oświetlające obrazy na ścianach, minimalizując zakłócenia otaczającego światła i maksymalizując kontrast, zapewniając immersyjne doświadczenie.

Jako producenci różnorodnych rozwiązań oświetleniowych, czujemy ogromną dumę z naszej współpracy z Solinfo Group i naszego wkładu w ten przełomowy projekt, który kształtuje krajobraz przyszłych innowacji przemysłowych.