Dołącz do Naszego Zespołu

Czy chcesz być częścią dynamicznej, międzynarodowej firmy, w której Twoje pomysły i umiejętności są doceniane? Spectra Lighting to miejsce, gdzie współpraca i innowacje idą w parze z osobistym rozwojem. Sprawdź nasze aktualne oferty i znajdź idealną rolę dla siebie.

Aktualne Oferty Pracy

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i praktyk. Aby aplikować, wyślij swoje dokumenty aplikacyjne (list motywacyjny, CV i odpowiednie certyfikaty) na podany poniżej adres e-mail. Pamiętaj, aby w temacie e-maila podać nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Jeśli masz pytania lub chcesz aplikować, skontaktuj się z nami na adres info@spectra-lighting.pl. Z niecierpliwością czekamy na kontakt od potencjalnych kandydatów!

PROJEKTANT OŚWIETLENIA

Spectra Lighting Sp. z o.o. poszukuje utalentowanych Projektantów Oświetlenia do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

Przygotowywanie projektów oświetlenia oraz specyfikacji ilościowo-cenowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu oświetlenia- minimum 2 lata;
  • Znajomość obowiązujących przepisów i najlepszych praktyk w branży;
  • Odpowiednie i udokumentowane kwalifikacje zawodowe i organizacyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres email: info@spectra-lighting.pl

Dołącz do nas i wspólnie realizujmy wyjątkowe projekty oświetleniowe!