Firma Spectra Lighting Sp. z o. o.

rozpoczęła swoją działalność na rynku oświetleniowym w roku 2000. Głównym celem działalności naszej firmy jest profesjonalne projektowanie i sprzedaż oświetlenia.

Prowadzimy także kompleksową obsługę inwestycji w zakresie dostaw oświetlenia, połączoną z fachowym doradztwem w dziedzinie techniki świetlnej.

Korzystamy z nowoczesnych technik komputerowych – programy Dialux, Relux, CAD, Revit. Współpracujemy z renomowanymi producentami krajowymi i zagranicznymi m.in. Flos, Ares, Nordic Aluminium, Pracht, Securlite.

W Załuskach pod Warszawą 

mamy własny zakład produkcyjny. Dzięki temu możemy dopasować się do wymagań klienta. Począwszy od zmiany koloru czy wymiaru, do tworzenia zupełnie nowych produktów, specjalnie dedykowanych pod inwestycję.

Od 17 lat zakład w Załuskach stosuje najlepsze komponenty wiodących marek. Własna produkcja opraw oświetleniowych i bogata oferta handlowa pozwalają nam na pełniejsze dopasowanie się do zmiennych potrzeb rynku i indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Elastyczność oferowanych rozwiązań

w połączeniu z wysoką jakością produktów oraz profesjonalną obsługą powoduje dynamiczny rozwój firmy i stale rosnące zaufanie ze strony klientów. Wychodząc im naprzeciw otworzyliśmy w nowej siedzibie firmy salon oświetleniowy z ekspozycją opraw, co z pewnością ułatwi dokonanie optymalnego wyboru.

Zainwestowaliśmy również w laboratorium fotometryczne, aby stale kontrolować jakość naszych produktów. W budynku znajduje się też magazyn do bezpośredniego odbioru towaru.